Gösterilen sonuç sayısı: 7

Çift Katlı (Dublex) Prefabrik Evler, EVKON evlerimiz modern çizgileri yansıtan göz alıcı tasarıma sahip olup ferah iç mekanları ile konfor sunmaktadır. EVKON dubleks modüler evler, farklı müşterilerin zevklerine ve yaşam tarzlarına uygun geniş bir plan ve tasarım yelpazesine sahiptir. Fabrikada tasarlanmış modüler evler, farklı iklim koşullarına yanıt veren güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Sürdürülebilir EVKON modüler evlerimiz ve villalarımız dünya çapında şehir evleri, şehir içi, sahil evleri ve kırsal evler olarak tercih edilmektedir.

Çift Katlı (Dublex) Prefabrik Evler

Çift Katlı Prefabrik Evler, Hafif çelik teknolojisi ile dubleks olarak detaylandırılan EVKON konut binalarında şık çağdaş mimariyi, ferah iç mekanları ve ekonomik fiyatları bir araya getiren EVKON villalar, mevcut yapı yönetmelikleri dikkate alınarak projelendirme hizmetleri sunulmaktadır. Kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına göre tasarlanan evlerimiz dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olup her türlü iklim koşulunda kullanılabilir. Evlerde özellikle dış şıklık için A-1 sınıfı yanmaz fibercement malzeme kullanılmaktadır.Farklı cephe alternatifleri ile şık ve farklı dış cephe çözümleri oluşturulabilir.

Çift Katlı Prefabrik Evler

Dublex Prefabrik Evler, Standart dubleks konut planlarımız dışında müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda özel çalışmalar yapılabilmektedir. Hafif çelik teknolojisi ile oluşturduğumuz evlerin üretim ve montaj aşamalarında iki yöntem önerilmektedir. Hafif Çelik Panel Sistem uygulaması tercih edilmesi durumunda 1250×2500/3000 mm ebadındaki panellerin montajı yapılır. çelik karkastan oluşan, karkas içi izolasyon uygulaması ve karkasın iç ve dış cephe kaplama malzemesi fabrikada yapılmaktadır. Panel kalınlığı 80-30 mm arasında değişir. 3000 mm. , istenirse 3500 mm. kat yüksekliği yapılabilmektedir. Bu panolar hazır halde siteye sevk edilir. Panellerin bağlanması ve aşağıdaki diğer uygulamalar sahada gerçekleştirilir.

Dublex Prefabrik Evler

Bu zaman kazandıran bir yöntemdir. Bina iç ve dış cephelerinde A-1 sınıfı yanmaz fibercement veya boyalı galvaniz sac uygulaması yapılabilmektedir. Tüm tesisatlar isteğe bağlı olarak sıva altı veya sıva üstü olarak tasarlanmaktadır. Yerinde Kaplamalı Hafif Çelik Sistem uygulamasının tercih edilmesi durumunda, projenin statik hesaplarına uygun olarak hazırlanan karkaslar çıplak halde sahaya sevk edilir. Sahada ilk çelik karkas montajı tamamlandı. İzolasyon uygulamasının ardından iç ve dış cephe kaplamaları yapılır. Sahada tüm nem bariyeri ve benzeri uygulamalar tamamlanır. Binaların dış cephelerinde A-1 sınıfı yanmaz fibercement ile şık cephe uygulamaları yapılmaktadır. Tüm tesisatlar sıva altı olarak tasarlanır ve uygulanır.