Hayalinizdeki evi kısa bir süre içinde tamamlayıp içinde oturmak ister misiniz? Hem de bir hafta veya on gün içinde. Bu kadar kısa sürede donanımlı güzel ve konforlu ve hesaplı bir eve sahip olmak herkesin hayali olsa gerek. Prefabrik evler hakkında birçok şey bilinmiyor. İnsanlar prefabrik evlerin istediği sağlamlıkta istediği büyüklükte olmayacağını düşünüyor genellikle. Fakat öyle değil prefabrik ev modelleri iki katlı ve istediğiniz büyüklükte istediğiniz oda sayısıyla inşa ettirebilirsiniz. Gerek iç dizaynı gerekse dış görünümü villa tarzı evleri andıran yapısıyla hem hayatınızda konforu sağlayacak hem de göz zevkinize hitap edecek yapılan inşa ediliyor.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik ev modelleri birçok seçenek sunmaktadır. İstediğiniz büyüklükte istediğiniz tarzda ev yapmak mümkün. İster çift katlı prefabrik ev ister tek katlı prefabrik ev 2+1, 2+3, 1+1 şeklinde veya dubleks prefabrik ev şeklinde de inşa ediliyor. Genellikle ev iki katlı ise girişte bir veranda ve üst katta da balkon yapılır. Evinizi tek katlı yapmak istediğinizde de yine ister balkon ister veranda şeklinde yapılmaktadır.

Evin iç planı mutfak banyo WC yatak odası salon hepsi en ufak ayrıntısına kadar düşünülerek Evkon prefabrike ev inşa ediliyor. Prefabrik ev yapanlar evlerinde eklemek istedikleri herhangi bir şey olursa da Evkon prefabrik ev yine firmayla konuşup eklemek ve ya çıkarmak istediği şeyi rahatlıkla yapabilecek.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev yapmak istediğinizde önce evin büyüklüğü ve kat sayısı çok önemlidir. Evin metre karesine ve evin kat sayısına göre bir fiyat belirlenmektedir. Evinizi hayal ettiğiniz ve planladığınız şekilde Evkon prefabrik ev firmasına geldiğinizde firmamız en uygun bir fiyat çıkararak müşterilerimizi memnun etmektedir. Yıllara göre de prefabrik ev fiyatları değişmektedir. Mesela prefabrik ev fiyatları 2023 de farklı bir fiyat sunulurken değişen zamlara göre yine prefabrik ev fiyatları 2023 te yine farklı bir fiyat belirlenir. Yine de her bütçeye uygun prefabrik evlerimiz mevcuttur. Evkondan prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir