Prefabrik ev modelleri son yıllarda betonarme yapım maaliyetlerinin artışı nedeniyle insanların ilgi duyduğu alandır. Hem ekonomik açıdan dost hem de sağlıklı ve kaliteli yapıların prefabrikten yapılması ilk başta sizleri korkutsa da endişe etmenizi gerektiren durum söz konusu değildir. Çünkü bu alanda yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz ve işimizi Evkon Prefabrik olarak büyük bir titizlikle yapmaya çalışıyoruz.

Sizlerin isteğine göre tek katlı prefabrik ev ya da dilediğiniz özellikte evinizi yapıp en kısa sürede teslimatı gerçekleştiriyoruz. Ailenizle birlikte bahçede, dağ evinizde ya da hobi olarak kullandığınız herhangi bir alanda çift katlı prefabrik ev imalatını gerçekleştirip kurulumu yapıyoruz.

Evkon prefabrike firmamız ile yıllar önce başladığımız bu işte, insanların başlarını sokacakları sıcacık yuvalarının olması için canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanılanın aksine prefabrik yapıların kısa ömürlü olduğu bilgisi bizim yaptığımız dubleks prefabrik ev modelleri ile doğruluğa kavuştu. Çünkü prefabrik yapılar sağlıksız ve kısa ömürlü değildir. Tam tersine sağlıklı ve uzun ömürlü materyallerden yapılır. Betonarme evlerden daha fazla kullanıldığı da yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda açığa çıkmıştır.

Erzincan’da Prefabrik Evlerin Metrekare Fiyatları Nasıl Belirlenir

Prefabrik yapılar hammaddeleri gereği ithal ürünlerle yapılmaktadır. Bu da maliyetini az da olsa diğer yapılara göre artırmaktadır. Ancak firmamız siz değerli müşterilerimiz için prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da en uygun şekilde devam ettirmeye çalışmaktadır. Yapıların maliyetini belirleyen temel etken kullanılan malzeme haricinde evin büyüklüğüdür.

Tek katlı, dubleks ya da tripleks tipinde yapılar kadar oda sayıları ve bu odaların büyüklüğü de prefabrik ev fiyatlarında büyük etkendir. Benzer şekilde bu sene olduğu gibi seneye de prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da muazzam derecede en uygun teklifler firmamız tarafından verilecektir. İnsanların çalışma temposu karşısında dinlenebilecekleri, yaz tatillerini geçirebilecekleri konutları imal etmekten büyük onur duymaktayız.

İlerleyen zamanlarda sizlerin de desteğiyle prefabrik konutların satış ve yapımında dünyada öncü firmalar arasında olmayı hedefliyoruz. Klasik bakış açısını değiştirip rahatlık ve konfor denilince akla prefabrik evlerin geldiği mutlu bir dünya kurmak için gayret ediyoruz. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telefon: 0 262 751 51 47

E-Posta info@evkonprefabrik.com

Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir