Prefabrik ev için Evkon firmamız, parçaları ve malzemeleri fabrikalarda hazırlar ve montaj edileceği yere bu parçalar götürerek, o bölge de parçaların aletlerle birleştirilerek Prefabrik Ev Modelleri ortaya çıkar ve kullanıma hazır hale getirir.

Duvar, kapı, pencere diğer elemanlarıyla beraber fabrikada üretimi yapılan ve konutun yapılacağı beton zemine monte ederek kurulan evlere Prefabrik Ev denir. Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2023 ye bakacak olursak istenilen ev modeline ve metrekaresine göre değişmektedir. Evin odaları genişliği dekorasyona ve büyüklüğüne ve istenilen kriterlere göre değişir. Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2023 yine bu yılda da kişinin istediği ev şekline ve yapılacak olan yerin konumuna göre değişir.

Prefabrik Ev Çeşitleri

Çok katlı binaların ve şehrin gürültüsünden stresinden uzaklaşmak isteyenler için, bu yapı tam olarak isteklerinizi karşılar. Düz bir zemin üzerine beton döküldükten sonra üzerine montajı yapılan Tek Katlı Prefabrik Ev küçük ve minimal bir yaşam sürdürmek isteyenler için tasarlanmaktadır. Çok katlı binaların aksine tek kat olmasıyla daha sakin doğayla iç içe bir yaşam tarzı sunar. İstediğiniz büyüklükte ve şekilde yapılıp kurulur.

Konforlu ve daha geniş iç alanına sahip olan Çift Katlı Prefabrik Ev en çok tercih edilen modelimizdir. Geniş bir yaşam alanına uygun maliyetle kısa sürede sahip olunabilir. Zemin ve iki katlı olarak tasarlanan bu evler ferah geniş bir yaşam alanı sunar. Hızlı ve pratik bir şekilde montaj edilmesi de özelliklerinden bir tanesidir. Her türlü iklim koşullarına dayanıklı sağlam malzemeli ve şık görünümüyle Dubleks Prefabrik Ev yurt için de ve yurt dışında yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Kullanışlı olmasının yanında insanların yaşam standartlarını iyileştirmek ve konforlu geniş bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için tasarlanmaktadır. Evkon Prefabrik olarak kullanılan sağlam malzemelerle uzun yıllar bu evlerin kullanımı sağlanır. Güvenilir ve kaliteli yaptığımız evlerle Evkon prefabrike olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir