Niğde’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler istediği planda ve istediğiniz büyüklükte evler yaptırmanız mümkün. Birçok kişi prefabrik evlerin küçük kullanışsız veya dayanıksız olduğunu düşünüyor. Prefabrik evler hakkında insanlar bilgiye sahip değiller. Fakat prefabrik ev modelleri uzun süreli kullanıma müsait ve oldukça şık modern evler yapılıyor. Kısa bir sürede evinizi tamamlayıp bir hafta veya on gün içinde anahtar teslimi yapılmaktadır. Yaklaşık 50 veya 60 yıl dayanacak sağlamlığa sahiptir. Bu da normal inşa edilen bir evle aynı süreye tekabül ediyor. Evkon prefabrik ev her türlü büyüklükte ve istediğiniz planda evler yapabilmektedir.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik ev modelleri birçok çeşide sahiptir. Bahçenizde tarlanızda istediğiniz her yerde prefabrik ev yaptırıp konforlu bir şekilde sevdiklerinizle yaşamanız mümkün. Genellikle yazlık ev veya yaylada ev yaptırmak isteyenler için kolay ve ekonomik bir avantajdır. Tek katlı prefabrik ev yaptırmak isteyenler için firmamıza ait her ayrıntısı düşünülmüş prefabrik ev planlarımız mevcut. Fakat planda eklemek istedikleriniz veya çıkarmak istediğiniz şeyler olabilir.

Bunun için sadece evi yaptırmak istediğiniz firmayla konuşmanız yeterli olacaktır. Çift katlı prefabrik ev yine en çok tercih edilen ev modellerindendir. Üst katta yapılan büyük balkon altta geniş veranda ile adeta villa tarzı evler yapılmaktadır. Tercih edilen ve oldukça beğenilen modeller arasında dubleks prefabrik ev modelleri de çokça tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman Evkon prefabrike ev modellerinde her bütçeye uygun evler bulunuyor. Kaliteli sağlam ve modern evlerde konforlu bir hayat sürdürmek Evkon ile oldukça ekonomik. Prefabrik ev fiyatları hakkında net bir bilgi vermek doğru olmaz. Çünkü yaptırmak istediğiniz evin kat sayısına ve evin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiyor.

Prefabrik ev fiyatları 2023 oldukça uygun olup hayalinizdeki eve vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Yine yıllara göre prefabrik ev fiyatları 2023 değişiklikler olmaktadır. Eğer sizlerde prefabrik ev yapmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir