Prefabrik ev modelleri yakın zamanlarda en çok tercih edilen yapılardır. Bu yapıların tercih edilmesinin çok fazla nedeni bulunur. İlk faktör, uygun maliyetli oluşu ve kısa zamanda inşa edilebilmesidir. Prefabrik ev fiyatları 2023 içerinde bazı faktörlere bağlı olarak değişim gösterir. Evlerin tek katlı ya da çift katlı olması, değişen tasarımları, dizayn farklılıkları, metrekare çeşitliliği evlerin fiyatlarını etkiler.

Prefabrik ev fiyatları 2023 kataloglarımda da şimdiden belirlenmiştir. Diğer yapılara nazaran daha uygun koşullarda fiyatlandırılması her bütçeye uygun ev seçeneğinin olmasını sağlar. Tek katlı prefabrik ev tasarımları arasında büyüklükler de değişir. Ev fiyatlarının değişkenlik gösterdiği prefabrik yapı sektöründe herkese uygun koşullarda bir ev tasarımı mutlaka yer alır. Evkon Firması, zengin model içerikleri ile her zaman tercih gören firmalardandır.

Değişen Büyüklüklerde Prefabrik Yapılar

Çift katlı prefabrik ev tasarımları, değişen metrekarelerde yer alır. Kalabalık ailelerin tercihi çift katlı olan geniş metrekareli evlerdir. Bu evlerin veranda, çatı ve balkon tasarımları da biçim olarak birbirinden farklılaşır. Dubleks prefabrik ev tasarımları da birbirinden farklıklar gösterir. Sevimli çatı katları ile dubleks prefabrikler son derece şık ve ilgi gören yapılardır.

Evkon Firması, prefabrik konutlarda önerilen son derece sağlam yapılara sahiptir. Firmamız, ülkenin dört bir yanına sevkiyat yapan ve evlerin montajını da üstlenen kuruluşlardır. Evkon Prefabrik kalite standartlarına uygun şekilde üretim yapan işletmelerdendir. Bu yapıların depreme dayanıklı olması ve sağlam olmaları her zaman tercih sebepleridir. Ruhsat almaları da son derece kısa sürede olacaktır.

Kaliteli Yapı Teknolojileri

Evkon Prefabrike, kaliteli yapıları ile tercih edilen yapı zenginliğine sahiptir. Firmamızın ürünlerini yerinde görmek isteyenler için adresimiz şu şekildedir: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli Telefon numaramız: 0262 751 51 47 E Posta adresimiz: info@evkonprefabrik.com olarak ziyaret edilebilir. Rahat olan yapılarımız, konfor sunan tasarımlardır. İç tasarımları isteğe bağlı olarak da değiştirilebilir. Sağlıklı yapılar olmaları, uzun ömürlü olmaları her geçen gün talebi de arttırmaktadır. Konforlu yapılar için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir