Gösterilen sonuç sayısı: 6

Güvenlik Kabinleri, 100’den fazla ülkede tercih edilen EVKON güvenlik görevlisi kabinleri, yüksek kaliteli ve güvenliğe uygun ergonomik tasarımları ile en pratik çözümdür. 150×150 cm’den 270×750 cm’ye kadar farklı ölçülerde konteyner güvenlik kabini ve prefabrik güvenlik kabini imalatımız bulunmaktadır. Yüksek üretim kapasitemiz ile tüm modellerimiz siparişinizi takip eden haftalar içerisinde hava, deniz veya kara yoluyla dünyanın her yerine sevk edilmektedir.

Dünyanın en büyük polyester kabin üreticisi olarak yüksek kalitede üretilen ürünleri Ar-Ge yatırımları ile daha uygun fiyata dünyaya sunuyoruz. Wc, duş, gişeler, nöbetçiler, güvenlik kabinleri ve hatta sosyal tesisler bu kabinlerin ortak kullanım alanları arasındadır. Üretimlerinde antibakteriyel silikon ile yapılabilmektedir. Bu da toza, suya, sese ve kar koşullarına karşı dayanıklı olmalarını sağlar. Dış yüzeyler ultraviyole ışınlarına dayanıklı olarak üretilmiştir. Güvenilirliği yüksek yapılar kurşun geçirmez özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Güvenlik Kabinleri

Güvenlik Kabinleri, isteğe bağlı olarak amortisörlü cam panjur ve güneşlik takılabilmektedir. Elektrikli aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilir. Sigorta kutusu ve fişi mevcuttur. EVKON kabinler iyi yalıtılmıştır ve sıradan kabinlere göre daha üstün üretim kalitesine sahiptir. Özel boyama sistemi ile koku yapmazlar. 1. derece deprem bölgesi için uygundurlar. Konstrüksiyon özel olarak tasarlanmış metal çelik dış paneller ve polyester Türkiye’de kalıp ve 50 °C’de preslenmiş olarak dünyadaki otomasyon teknolojisinde olduğu gibi ateşleme sistemi (CTP) ve jelkot sandviç paneldeki solvent gazının uzaklaştırılmasıyla üretilmektedir.

Tesislerimizde 42 dansite poliüretan yüksek basınçlı makineler ile enjekte edilerek ve yeni nesil gazlı sert köpüklü 35 mm kalınlığında poliüretan kullanılarak üretilen paneller yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Özel duvar panelleri, iç ve dış yüzeylerde +60 derece güneş ve -50 derece soğuğa karşı ultraviyole ışınlarına dayanıklı neo-off beyaz (floresan) jelkot malzeme kullanılarak üretilir. Masa, raf, lavabo, panjur, havalandırma fanı, iç duvar bölme ve ek klozet gibi opsiyonel aksesuarlar mevcuttur. Vinçle yüklemenin mümkün olmadığı durumlarda forklift veya transpalet ile alttan taşımaya imkan veren ayakları mevcuttur.