Konteyner Grubu

Gösterilen sonuç sayısı: 52

Konteyner Grubu, İş gücünüze uyum sağlamak için mükemmel bir hızlı çözüm arıyorsanız, Evkon Prefabrikden firmasından başkasına bakmayın. 6 kıtada büyük ölçekli şantiye kampları sağlama konusunda 15 yılı aşkın bir deneyime sahibiz ve en kaliteli, yüksek düzeyde prefabrike modüler konteyner tasarlama, üretme ve kurma konusunda lider uzmanlarız. Flatpack modüler konteynerimiz ofis, hastane ve klinikler, okullar, şantiye işçi kampları, geceleme, duş ve tuvalet tesisleri, soyunma odaları ve aklınıza gelebilecek her şey olarak kullanılabilecek prefabrik çelik ünitelerdir. Bu birimler, özellikle kamu altyapı geliştirmede ve ayrıca madencilik ve gaz ve petrol endüstrilerinde faaliyet gösteren şirketler için idealdir.

Konteyner Grubu

Flatpack modüler konteynerimiz çok çeşitli avantajlarla birlikte gelir. Hızlı bir şekilde üretilir, monte edilir ve müşterilere nakledilir, ayrıca güvenli, dayanıklı, çevreye duyarlı ve rekabetçi fiyatlarla mevcuttur. Montaj konusunda size yardımcı olmaları için Türkiye’den kendi bünyemizde teknisyenlerimizi göndermekten de mutluluk duyarız. Çoğu şirket, birimlerini monte etmek için kendi yerel teknisyenlerini tutarken, kendi yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, düz paket konteynerimizi avucunun içi gibi biliyor ve eşleştirilemeyecek mükemmel bir montaj hizmeti sunacak, bu nedenle bu küçük avantajdan yararlanmaya değer.

Evkon Konteyner

Hem verimli üretim kapasitemiz hem de sürekli yüksek kaliteli hizmetimiz, Evkon Prefabrikden’yi uluslararası sahneye çıkaracak kadar başarılı kılmıştır. Bu nedenle, dünyanın neresinde olursanız olun, tam ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış modüler bir bina çözümü garanti edilecektir. Bir teklif almak veya özel bir talepte bulunmak için web sitemizi ziyaret etmeniz ve sorgu formunu doldurmanız veya bizi aramanız yeterlidir. Güler yüzlü ve profesyonel personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.