Prefabrik Grubu

66 sonuçtan 1-60 arası gösteriliyor

Prefabrik Yapılar ve elemanları (sandviç paneller, hafif çelik yapı elemanları, çatı elemanları, prefabrike çok katlı binalar için merdiven ve koridorlar) önceden fabrikada tasarlanıp boyanmış ve montaj için sahaya sevk edilmiştir. Prefabrik yapılar için betonarme döşeme gereklidir. Son işlem için malzeme ayrıca sahaya monte edilmek üzere sağlanır: elektrikli ekipman, aydınlatma, pencereler ve kapılar, zemin kaplaması, sıhhi tesisat. Müşterinin projesine göre ön kablolu sandviç paneller sevk edilmeden önce fabrikada üretilebilir.

Prefabrik Yapılar

Prefabrik binaların lider tedarikçisi olarak, müşterinin ihtiyaçlarına göre çeşitli alanlar yaratmak için birçok hızlı montaj ve rekabetçi fiyatlı çözümler sunuyoruz. Bir veya daha fazla seviyede çok çeşitli boyutlara ve mimari varyantlara sahip yapılar sunuyoruz. Prefabrike çözümlerimiz çok çeşitli kullanımlar için alanlar oluşturmak için kullanılır: site konutları (yaşam üssü), bir veya daha fazla seviyedeki ev, yatakhane, ofisler, idari bina, sıhhi tesisler, soyunma odaları, geçici veya kalıcı klinik ve hastane, alanlar restoran ve mutfak, atölye, okul ve çeşitli hafif çelik yapılar için. Oldukça galvanizli çelik çerçeveli bu hafif sandviç panel yapılar, ortalama 80 yıllık bir ömre sahiptir. Uluslararası kalite standartlarına uyarken hızlı yanıt vermeyi bilen uluslararası bir montaj ekibi ile en iyi prefabrik tedarikçiyi seçmek önemlidir.

Evkon Prefabrik Yapılar

Türkiye’nin en büyük prefabrik yapı tedarikçisi olan firmamız kalite, fiyat, teslim süresi ve montaj gereksinimlerini karşılayacak ve aşacak prefabrike çözümler sunmaktadır. Modüler prefabrik binalarımız özel yapım olup her ülkenin kalite standartlarına ve iklim koşullarına uygundur. 12000 m2’yi aşan fabrikalarımız Türkiye’de olup, yerel ve uluslararası kalite yönetimi ve üretim standartlarına göre üretimimize devam etmekteyiz. Prefabrik yapılarımızı 6 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Teknisyenlerimiz ve prefabrik yapıların montajı konusunda uzmanlaşmış yerel ortaklarımız, geçici veya dayanıklı prefabrik binalarınızın kurulumunda size yerel olarak yardımcı olacaktır.