Konteyner Wc & Duş Tuvalet ve duş konteyner üniteleri, sosyal tesisler sağlamak için yasal bir gereklilik olan şantiyeler de dahil olmak üzere çok çeşitli işletmeler için idealdir. Diğer seçenekler arasında, zorlu ortamlar için mükemmel olan çelik çok hücreli tuvalet ve duş konteyner üniteleri ile su ve enerji tasarrufu sağlayan özellikler sunan konteyner tuvalet bulunmaktadır. Hem ekonomik hem de pratik çözüm için kullanıma hazır, hızlı, uzun ömürlü, duşlu klozetli konteyner wc üretimi. Demonte Sıhhi konteyner yapımız, müşteri tercihlerine göre klozet, duş, pisuar, engelli tuvaleti (WC) gibi tek ve çok üniteli olarak üretilmektedir. Uluslararası standartlarda iç donanıma sahip yapılarımız, işçi kampı, turizm ve tatil destinasyonları, uluslararası kuruluşlar tarafından tuvalet ve duş konteyneri çözümünde tercih edilmektedir.

Konteyner Wc & Duş

Bir tuvalet veya duş kabı için bir elektrik bağlantısına (beslemenin boyutu üniteye göre değişir), ana kanalizasyona veya fosseptik atık bağlantısına ve bir su kaynağına ihtiyacınız olacaktır. Yaşadığımız aşırı kalabalık dünyada, temel ihtiyaçlara artan bir ihtiyaç var. Portatif banyo ve duş kapları, çalışma ortamının artan taleplerinden bir nebze olsun rahatlama sağlayabilir ve sitenin ihtiyaç ve gereksinimlerinin üzerindeki baskının bir kısmını alabilir. Portatif duş ve klozet kapları, özel işlev ve gereksinimlere bağlı olarak kapasitede değişiklik gösterebilir. Portatif duş ve tuvalet kapları birçok işletme için harika bir çözüm sağlayabilir. Portatif ofis tuvaletleri, sahada minimum bozulma ile kullanılabilecek, hijyenik ve güvenli bir kullanım ortamı sağlayan verimli ve kullanışlı bir ekipman parçasıdır.

Evkon Konteyner Wc & Duş

İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli ebat ve yüzeylerde etkileyici bir tuvalet, sıhhi ve duş kapları yelpazesine sahibiz! İnşaat sektörü, festivaller, etkinlikler ve spor kulüpleri için ideal olan bu seri, tuvaletler ve duş tekneleri için geleneksel tuğla ve harç bloklara uygun maliyetli ve yüksek kaliteli bir alternatif sunuyor. Bu özel ünite modüler tuvalet ve duş ünitemiz olup resimde görüldüğü gibi galvaniz çelikten imal edilmiştir. Bir tarafında duş, diğer tarafında klozet ile iki katta kullanılabilir. Ünite, PU köpük izolasyonu ile yalıtımlı ve ses yalıtımlıdır, bu nedenle ısıyı içeride tutar. Çimentolu zemin, çok uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Bu klozet ve duş konteynerinin güzelliği, bir yerden başka bir yere taşınmasının kolay olması, onu bir etkinlik veya inşaat şirketi için harika bir satın alma haline getirmesidir. Bu tuvalet ve duş ünitesi eksiksiz ve kullanıma hazırdır. Harici bir güç kaynağı ve suyun yanı sıra kanalizasyona bağlantı veya uygun atık su bertarafı gerektirir ve kullanıma hazırdır! Bu, teslimat sırasında profesyonel olarak sertifikalı bir mühendis tarafından sahada kurulmalıdır. Bu, teslimat sırasında profesyonel olarak sertifikalı bir mühendis tarafından sahada kurulmalıdır.