Standart Konteyner, bir yaşam veya çalışma alanına ihtiyacınız varsa, o zaman bir konteyner ev ideal çözümdür! Belki de insanların bu son derece yenilikçi inşaat yöntemi hakkında konuştuğunu duymuşsunuzdur? Konuyla ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada. Bu modern ve yenilikçi prefabrik yapı yöntemi, birçoğu aşağıdaki ayrıntılı olmayan listede özetlenen sayısız fayda sunar. Verimli yalıtım: Konteyner ev mükemmel yalıtım sunar – hem ses yalıtımı hem de ısı yalıtımı. Bu, şantiyeler gibi gürültülü yerler için veya çok düşük sıcaklıklara veya gerçekten çok yüksek sıcaklıklara uyum sağlamak amacıyla idealdir. Düşük fiyatlı konteyner ev: Ev konteyneri, geleneksel bir beton yapıdan çok daha ucuzdur! Ortalama olarak, bu tür bir inşaat, eşdeğer bir yüzey alanı için ödeyeceğiniz fiyatın sadece yarısına mal olacak.

Standart Konteyner

Hızlı montajlı konteyner ev: Geleneksel bir yapıya kıyasla zaman tasarrufu çok büyük. Zemin çerçevesi ve tavan önceden monte edilmiş olarak sağlanır ve sandviç paneller önceden kesilmiş olarak gönderilir. Montaj esnasında herhangi bir kaynak ve kesme işlemi gerektirmeyen cıvatalı bir sistemdir. Hafif bir beton taban üzerine montaj: Konteyner ev, idari komplikasyonları ortadan kaldırır. Bu tip konutlar basit beton dikmeler üzerine monte edilir ve yapı ruhsatı gerektirmez. Estetik bir çözüm: Ölçüye göre yapılır, mimari açıdan tercihlerinize göre uyarlanabilir. Konteyner ev, yalıtımı ve özel yapım doğramaları ile tüm yerel hava koşullarına uyum sağlar. Siklon alanları için Global standartlarına uygun takviyeler eklemek bile mümkündür.

Evkon Standart Konteyner

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için uyum sağlıyoruz: geçici şantiye konutu, tatil bungalovu veya sürdürülebilir konut projesi – nihai amacı ne olursa olsun, tüm gereksinimlerinizi karşılayan yalıtımlı, estetik ve dayanıklı bir alandan hızla yararlanacaksınız. Standart boyutlar 15 veya 30 m²’lik yüzey alanları sunar, ancak çeşitli konteynerlerin yan yana gelmesi, her duruma uyacak şekilde uyarlanabilecekleri anlamına gelir ve yaşam alanınızı bir veya birden fazla seviyeye genişletir. Türkiye’nin lider ev tipi konteyner üreticisi olarak, uygun maliyetli, hızlı ve yenilikçi yöntemlerle kişiye özel yapılan yapılarımızı 120’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Konteyner evinizin hızlı teslimatını ve ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz. Bir teklif düzenlemek için iletişime geçmekten çekinmeyin! Piyasadaki en iyi prefabrik ev konteyner üreticisiyiz; Alanındaki engin tecrübemizi kullanarak, her duruma uyum sağlayabilen özel üretim sayesinde müşterilerimizin tüm isteklerini karşılıyoruz.