Evkon prefabrik prefabrikasyon, yapı bileşenlerinin şantiye dışında üretildikten sonra belirli alana kurulmasıdır. Bu yapım yönteminin avantajları; inşaat sürecini kısaltır ve maliyetleri düşürür. Ayrıca günümüzün sürekli değişen koşullarında taşınabilir veya dönüştürülebilir ve dubleks prefabrik ev varlığı sürdürülebilir, mimariyi desteklemektedir.

Kullanıcıların bir katalogdan ev seçip sipariş verdiği bu sistem, özel yapıların hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyor. Prefabrik evler panel veya modüler olarak üretilebilir. Kontrol panelleri ile çalışmak esneklik sağlar, modüllerle çalışmak zaman kazandırır. Modüler bir ev, fabrikada üretilen modüllerin çeşitli varyasyonlarda sahada birleştirildiği bir yapıdır. Modüller sıralı olarak düzenlenebilir, üst üste yerleştirilebilir veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre prefabrik ev fiyatları 2023 ile düzenlenerek oluşturulabilir.

Prefabrik Evlerin Yapım Süreci Nedir?

Prefabrik ev modelleri yapım süreci konusunda son derece profesyonel ekip ile hizmet veriyoruz. Evkon müşterilerine sağlamış olduğu prefabrik evleri birçok kaliteli aşamadan geçirerek müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu aşamaların bazıları ise şu şekildedir, ilk olarak prefabrik evin yapılacağı yer için gerekli izinler alınır. Evkon prefabrike evin yapım tekniğinde kısa bir üretim ve yapım süreci söz konusu olup, bu nedenle tüm yapılarda olduğu gibi ön çalışma yapılıyor.

İhtiyaç, prefabrik ev fiyatları 2023 bütçe ve üreticinin eş zamanlı tespiti ise bu çalışma için daha iyi ve sorunsuz sonuçlar sağlar. Evkon’un üretmiş olduğu prefabrik evlerde satış sonrası herhangi bir problemle karşılaşılmaz. Çünkü yapılan tüm evler yapılmadan önce fabrikada oldukça kontrollü bir şekilde üretilir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

Prefabrik Evler Ne Kadar Sürede Üretilir?

Tek katlı prefabrik ev, Evkon müşterilerine birçok farklı türde ev sunuyor. Bu prefabrik evlerin tümü müşterilerin isteklerine göre farklı şekillerde üretilebilmekte olup her biri sahip olduğu özelliklere göre farklı sürelerde üretilir. Prefabrik evlerin yapılacağı yerin zeminine betonun atılmasının ardından kurulum çalışmaları gerçekleştirilmekte olup yapılacak kurulum için evin metrekaresine ve diğer özelliklerine göre 2 günden 2 haftaya kadar farklı sürelerde üretilebiliyor.

Prefabrik ev ve çift katlı prefabrik ev üretiminin tümü dikkate alındığında ise bu süre 1 aya kadar sürebiliyor. Bu konuda müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet sunuyoruz. Evkon firmamızı tercih etmek için ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri ile erişim sağlayabilirsiniz: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir