Düzce

Düzce


Yeni nesil ev anlayışı bakımından şimdiki devrin gözdesi prefabrik evler. Ev yapmak, yeniden bir yuva inşa etmek bazı insanların gözünde büyümekte. Bu yüzden en iyi alternatif olan prefabrik evler birçok müşterinin de gözdesi haline geldi. Her açıdan kolaylık sağlayan anahtar teslim seçenekleriyle müşteriyi mutlu eden prefabrik evler şu an çok revaçta. Prefabrik ev fiyatları 2022 için cazip fiyat seçenekleri sunuluyor. Fiyatlar metrekare bazında belirleniyor. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da aynı şekilde belirlenecektir.  Prefabrik ev firmaları arasında müşteriye verdiği güvenle adından söz ettiren Evkon Prefabrike firması öne çıkıyor.

Evkon Prefabrik

Evkon Prefabrik Çelik Yapı A.Ş İstanbul’da başladığı prefabrik ev modelleri yapma yolculuğuna Edirne, Yozgat, Elazığ, Eskişehir, Hatay ve Kocaeli’nde büyüyerek devam etmekte.

Başta inşaat yapıları, sağlık yapıları, polis hizmet merkezleri, kamu ve özel alan projelerinde ilk sıralarda gösterilen Evkon tek katlı prefabrik ev üretimine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Kısa sürede üretilen, evinize kadar teslimatı yapılan tek ve çift katlı prefabrik ev aynı zamanda da depreme dayanıklıdır. Depreme dayanıklı olduğu için yaralanma ve ölme ihtimalini en aza indiren prefabrik yapılar ısı ve ses yalıtımı da dikkate alındığında cazip bir seçenek haline geliyor. Ruhsat almak ve belediye işlerinde bir o kadar kolay ve masrafsız olan prefabrik evler günümüzde çok tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Modelleri

Genellikle tek kat ya da iki kat olan prefabrik ev modellerinde bazen üç katlı ya da dört katlı yapılar da tercih ediliyor. Genellikle evi alacak ailenin isteklerine göre şekillense de dubleks prefabrik evkonulacak arsa ve arsanın özellikleri de dikkate alınıyor.

Evkon Prefabrik Firması Neden Tercih Edilir?

Prefabrik ev denince ilk akla gelen Evkon prefabrik istikrarlılığı ve iş konusundaki titiz çalışması ile müşteriler tarafından benimsenmiş durumda. İnternet sitesinden ya da sosyal medyadan kolaylıkla ulaşım sağlanan Evkon prefabrik güler yüzlü çalışanları çözüm odaklı hizmet anlayışı ile tercih sebebi. Tek katlı prefabrik ev, çift katlı prefabrik ev, dubleks prefabrik ev, çelik prefabrik yapılar, müşterinin isteğine göre Evkon prefabrik mimarlarının ve uzman ekibinin elinde şekilleniyor.

Firmamıza ulaşabileceğiniz adres ve telefon numarası: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir