Prefabrik ev modelleri, tasarım zenginliği açısından son yıllarda en çok tercih edilen yapı gruplarındandır. Prefabrik evlerin tercih edilmesinin bir başka sebebi de son derece kısa sürede inşa edilmeleri ve uygun maliyetli olmalarıdır. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında satışa sunulan en pahalı yapıları bile betonarme inşaat sektöründen daha uygun fiyatlara sahiptir.

Prefabrik konutların farklı büyüklüklerde olması fiyatları etkileyen ana kriterdir. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da fazla artış göstermeyeceği yine diğer yapı teknolojilerinden daha avantajlı olacağı tahmin edilir. Prefabrik evlerin en önemli amacı doğal afetlere karşı içinde yaşayanlara can güvenliği sağlamasıdır. Bu sebeple tüm dünyada deprem riskinin en yüksek olduğu yerlerde bu yapılar tercih edilir.

En Çok Tercih Edilen Prefabrik Konutlar

Tek katlı prefabrik ev, çekirdek ailelerin en çok tercih ettiği yapılardır. Bu yapıların yazlık evlerde de yaygınlıkla kullanıldığı görülür. Yapımı kolay olan prefabrik evler, belediyelerden de kolaylıkla ruhsat alırlar. Çift katlı prefabrik ev almak isteyenler için çok farklı tasarımları görmek söz konusudur. Evkon firması birbirinden değişik zengin yapı modellerine sahiptir.

Evlerin iç tasarımı isteğe göre de şekillenebilir. Dubleks prefabrik ev modellerinde sevimli çatı katları göze çarpan tipik özelliklerdir. Firmamızda her zevke uygun bir prefabrik yapı modeli bulunur. Evkon firması olarak, satış ve kurulum hizmeti ile en çok tercih edilen firmaların başında geliriz.

Hızlı Kurulum Hizmeti

Evkon prefabrik en hızlı kurulum hizmetini sunar. Yapılarımızın sağlamlığı uluslararası kalite ölçülerine göre test edilmiştir. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü prefabrik yapılarımız mevcuttur. Düzenli şekilde bakımlarla kullanım süresini daha da uzatmak söz konusudur.

Prefabrik yapıların inşa edileceği bölgenin iklim ve coğrafi koşulları da model seçiminde önemli unsurlardır. Evkon Prefabrike uygun model konusunda hizmet alanlara yardımcı da olacaktır. İrtibat numaramız: 0262 751 51 47, E posta: info@evkonprefabrik.com, Adresimiz: Balçık Mahallesi, Organize Cad. &Ömür Sokak, 34/A 41480 Gebze/Kocaeli. Prefabrik modellerimiz için internet sitemizin ziyaret edilmesi önerilir. Kaliteli ve sağlam yapılar için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir