Günümüzde artık prefabrik ev modelleri oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Hayalinizdeki eve uygun bir fiyatla ve çok kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Genellikle 7 veya 10 gün içerisinde prefabrik evler tamamlanarak müşteriye teslim ediliyor. İnsanlar prefabrik evlere karşı ön yargılı olarak yaklaşıyor. Genelde prefabrik evlerin metre kare olarak küçük ve istedikleri plana sahip olmayacağını istedikleri konforu karşılayamayacağını düşünürler.

Fakat artık prefabrik evler istediğiniz büyüklükte istenilen şekilde ve her türlü konforu sağlayacak bir şekilde yapılmaktadır. Uzun ömürlü olan bu evler oldukça konforludur. Prefabrik ev modelleri iki katlı tek katlı kare ve ya dikdörtgen şekilde evi yapacağınız alana göre evin şeklini de ona göre yapılmaktadır.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Her çeşit ev modeli bulunan Evkon prefabrik evler çok şık bir görünüme de sahiptir. Göz zevkinize hitap edecek ve sıcak bir yuva hissi yaratmaktadır. Sevdiklerinizle mutlu ve konforlu bir hayat sürdürmek istiyorsanız Evkon prefabrike evlerden yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz evin planını siz belirleyebilir veya firmada bulunan hazır planlı evleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz eklemeleri de yapabilirsiniz, plan da istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek mümkün.

İki katlı prefabrik ev yapmak isterseniz genelde alt katta veranda üst katta balkon şeklinde planlanmıştır. Evkon özelinde ev sahibi istediği şekilde balkonları ekleyip çıkarabilirler. Yine tek katlı prefabrik ev yapanlar balkon yaptırabilir veya veranda ve bahçe şeklinde bir ev isteyebilir. Dubleks prefabrik ev de yapmak mümkün, dubleks evlerde ise alt katta salon mutfak üst katta ise yatak odaları ve tuvalet banyo şeklinde inşa ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Genellikle evin kat durumu ve evin büyüklüğüne göre fiyatlar belirlenir. 2023 prefabrik ev fiyatları her bütçeye uygun olup tüm müşterileri istediği eve kavuşturuyoruz. Evkon prefabrik ev olarak müşterilerimizi hayal ettikleri evlere kısa bir sürede kavuşturuyoruz. Prefabrik ev yaptırmak istediğinizde öncelikle kafanızda planladığınız bir ev varsa ve ya bizim kendi planlanmış evlerden de yaptırmak mümkün. Evkon ile birlikte her bütçeye uygun olarak yapılan prefabrik evler 2023 prefabrik ev fiyatları yıllara göre değişmektedir. Kısa bir zamanda ve uygun fiyatlı ev sahibi olmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir