Muş’ta prefabrik ev yaptırmak isteyenler hiç tereddüt etmeden istediği büyüklükte istediği şekilde prefabrik ev yaptırabilir. Prefabrik evler hakkında günümüzde insanlar pek bir bilgiye sahip değiller. Prefabrik ev deyince dayanıksız ve küçük evler olduğu insanların aklına geliyor. Fakat prefabrik ev modelleri oldukça büyük istediğiniz planda yapılmaktadır.

Ayrıca yaklaşık 60 yıl dayanma süresi ve oldukça kısa bir sürede evler inşa edilip anahtar teslimi yapılmaktadır. Prefabrik evler genellikle köy evleri tarlada yaylada yazlık ev olarak kısa bir inşa ediliyor. Oldukça büyük ve konforlu bir şekilde inşa edilen Evkon prefabrik ev ekonomik olup her bütçeye de hitap etmektedir.

Muş Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik evlerde birçok çeşit bulunuyor. İster siz planınızı kendiniz hazırlayın isterseniz de firmamızın hazırladığı planlarda evleri inşa edebilirsiniz. Planda herhangi bir değişiklik yaparak istediğinizi ekleyip çıkartabilirsiniz. Evkon Prefabrike evler 1+1, 2+1 veya 3+1 şeklinde veya daha da büyük bir şekilde evler yaptırabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev modellerinde istediğiniz boyutta yaptırabilirsiniz. Sınırlama olmadığı gibi her türlü konforda yapılmaktadır.

İster evin önünde geniş veranda isterseniz de balkon tek katlı evlerde bile yapılmaktadır. Çift katlı prefabrik ev modellerinde ise yine sizin istediğiniz şekilde inşa ediliyor. Alt katta geniş verandasıyla üst katta ise büyük balkonlar eklenebilir. Yine en çok tercih edilen modellerden olan dubleks prefabrik ev çeşitleri de alt katta geniş salon mutfak tuvalet bulunuyor. Üst katta ise yatak odaları balkonlar ve banyo tuvalet geniş bir holden oluşmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları evin büyüklüğü ve kat sayısına göre değişiklik gösterir. Prefabrik ev fiyatları 2023 de net bir fiyat söylemek mümkün değil ayrıca her yıl ev fiyatları da değiştiği için prefabrik evinizi yapmak istediğiniz zaman firmayla görüştüğünüzde net bir fiyat söylenmiş olur. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında sahada artmış olabilir. Evkon prefabrik ev fiyatları her bütçeye uygun şekilde yapılarak müşterileri ekonomik anlamda sıkıntıya sokmadan ev sahibi yaptırır. Prefabrik ev yapmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir