Siirt’te prefabrik ev yapmak isteyenler Evkon prefabrik ev firmasından gönül rahatlığıyla ev yaptırabilir. Hayalinizdeki eve kavuşmanız hiçte zor değildir. Kısa bir sürede ve oldukça ekonomik ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik evler ile ilgili bazı tereddütler yaşayanlar vardır. Genellikle prefabrik evlerin küçük ve dayanıksız olduğu düşünülüyor.

Fakat gayet dayanıklı ve istediğiniz büyüklükte evkon prefabrike yaptırmak mümkündür. Diğer yapılardan hiçbir farkı olmayan prefabrik evlerin kullanım süreleri 60 yıla kadardır. Birçok modelde istediğiniz planda ve konforda modern prefabrik evler yapılmaktadır. Ayrıca Evkon prefabrik evleri oldukça kısa bir sürede tamamlanıp anahtar teslimi yapılmaktadır.

Siirt Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik ev modelleri arasında birçok çeşit bulunmaktadır. Her çeşit modern şık ve konforlu prefabrik ev modelleri yaptırmak mümkündür. İstediğiniz arsada tarlada, bahçenizde, yaylada prefabrik ev yaptırmak mümkün. Genellikle en çok tercih edilen prefabrik evler arasında dubleks prefabrik ev modelleri bulunmaktadır.

Dubleks evler alt katta geniş salonu mutfağı ve WC bulunmaktadır. Girişte de geniş bir veranda bulunuyor. Üst katta ise banyo WC ve yatak odaları bulunuyor. ve ayrıca büyük balkonlarda yapılıyor. Yine en çok tercih edilen prefabrik evler arasında tek katlı prefabrik ev modelleri de oldukça kullanışlı ve çok tercih ediliyor. İstediğiniz büyüklükte ve istediğiniz kat sayısına göre yapılan prefabrik evler arasında çift katlı prefabrik ev modelleri de oldukça kullanışlı ve modern bir görünüme sahiptir. Prefabrik evlerde Sevdiklerinizle hoş ve güzel vakitler geçirmeniz mümkündür.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları evin metre karesi ve evin kat sayısına bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Prefabrik ev fiyatları 2023 son haliyle güncellenmiştir. Evkon prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman her bütçeye uygun evler yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri hayalinizdeki eve kavuşturuyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında bütçenizi zorlamadan sizleri ev sahibi yapacaktır. Sizlerde prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir