Prefabrik ev modelleri son yıllarda en çok incelenen ve talep gören tasarımlardır. Değişen metrekareleri, iç dizaynları ile her bütçeye ve zevke uygun tasarımlar söz konusudur. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında farklı fiyat aralıklarında yer almaktadır. Her bütçeye uygun olan prefabrik konutlar, son derece kolay inşa edilen ev tasarımlarıdır. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da uygun fiyatlı olacağı tahmin edilmektedir.

Bu sebeple diğer yapılara nazaran prefabrik yapıların en çok tercih edilecek yapılar olması muhtemeldir. Küçük ailelerin rahatlıkla yaşayabileceği tek katlı prefabrik ev tasarımları, son zamanlarda öne çıkan modellerdir. Evlerin iç tasarımı, alan kişinin zevkine göre dizayn edilebilir. Kurulumunun rahat ve son derece kısa sürede olması, oturuma hazır hale gelmesi için avantajlı durumlardır. Evkon firması olarak farklı seçeneklerde ev modellerimiz mevcuttur.

Zengin Prefabrik Ev Modelleri

Çift katlı prefabrik ev tasarımları, değişen metrekarelere sahiptir. Geniş veranda ve balkon kullanımı söz konusudur. Oda büyüklükleri de standart olmayıp, değişkenlik gösterir. Dubleks prefabrik ev tasarımlarında en çok göze çarpan, çatı katlarıdır. Şirin ve minimal modeller en çok talep gören tasarımlardır. Çatı yükseklikleri ve şekilleri değişkenlik gösterir. Coğrafi koşullar, prefabrik ev modeli seçiminde etkendir. Evkon firması olarak, yağış alan bölgelere uygun dik çatılı yapılarımız mevcuttur. İklim ve değişen arazi şekillerine uygun tasarımlar için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Sağlam Prefabrik Konutlar

Prefabrik konutların ilk yapılma amacı, depreme dayanıklı olması sebebiyle inşa edilmeleridir. Evkon prefabrike olarak, en şık ve dayanıklı tasarımları üreten şirketlerin başında yer alırız. Doğal afetlere karşı dirençli olan bu yapılar, uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Evkon prefabrik, kaliteli standartlarına uygun olan yapıları ile tanınmış firmalardandır. Firmamız yaygın hizmet ağı ile Türkiye’nin her tarafına sevkiyat yapabilme kapasitesine sahiptir.

Yerinde kurulum hizmetimiz de bulunur. Prefabrik yapılarımızı incelemek isteyenler için irtibat telefonumuz: 0262 751 51 47 internet adresimiz: info@evkonprefabrik.com Adresimiz: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak, 34/A 41480 Gebze/Kocaeli’dir. Prefabrik yapılarımızın yakından incelenmesi tavsiye edilir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir