Tunceli’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler hiç tereddüt etmeden Evkon prefabrik ev hizmetiyle iletişime geçmelidir. Prefabrik evler oldukça düşük maliyetli ve sağlam evler şeklinde yapılmaktadır. Hayalinizdeki eve hem düşük bir maliyetle hem de çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler hakkında bazı önyargılar vardır. Birçok kişi prefabrik evler hakkında yeterlilik belgeye sahip değildir.

Genelde küçük ve dayanıksız olduğu düşünülmektedir. Fakat Prefabrik evler diğer tüm evlerden farksız olarak inşa ediliyor. İstediğiniz büyüklükte ve istediğiniz planda oldukça dayanıklı evler yapılmaktadır. Prefabrik evlerin ömrü gayet uzun yaklaşık 60 yıl kadar bir süreyle kullanabilirsiniz. Her türlü prefabrik ev modelleri yapılmaktadır.

Tunceli Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Hayal ettiğiniz ev modeli hangisi ise o şekilde inşa ediliyor. İstediğiniz yerde istediğiniz büyüklükte ev yapmak artık çok kolay. Ayrıca evkon Prefabrike evler oldukça uygun fiyata şık ve konforlu evler inşa ediliyor. Genellikle yazlık veya kışlık ev olarak en çok tercih edilen prefabrik ev modelleri arasında dubleks prefabrik ev modelleri bulunmaktadır. Dubleks prefabrik evler önünde geniş bir veranda yapılır ve ilk katta salon mutfak ve WC yapılıyor. Üst katta ise yatak odaları ve tuvalet banyo şeklinde inşa ediliyor.

Ayrıca istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz sayıda balkonda eklemek mümkün. Yine en çok tercih edilen prefabrik evler arasında tek katlı prefabrik ev modelleri vardır. Tek katlı prefabrik evlerde isteğe bağlı olarak 1+1, 2+1, veya 3+1 şeklinde inşa ediliyor. İstediğiniz şekilde inşa edilen prefabrik evler de isteğe bağlı girişte yine balkon veya veranda yapılır. Çift katlı prefabrik ev modelleri arasında oldukça şık modern ve konforlu ev modelleri vardır.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Evkon prefabrik ev her bütçeye uygun evler inşa ediliyor. Fakat bu evler hakkında net bir bilgi vermek mümkün değil. Çünkü evin kat sayısı ve büyüklüğü ev fiyatını belirler. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında her bütçeye hizmet vermektedir. Prefabrik ev fiyatları 2023 listesi açıklanmadan önce sizlerde Evkon prefabrik ev yaptırmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir